RIPityom Creative Commons License 2005.01.22 0 0 234

 

- picsába, rohannom kéne, ezerrel -

 

Kedves Gandas!

 

"Nincs elvesztett játszma."

 

Ezt komolyan gondolod? Ez nem általánosítás?
Vagy netán nem elszigetelt jelenség? Tehát létezik pozitív példák hosszú sora?

 


* * *

 


"Én nem hiszek abban, hogy a férjes asszonyok vagy éppenséggel a szűz leányzók között létezne ebből a szempontból valamiféle alapvető különbség."

 

Tehát jól értem:
szerinted nincs viselkedésben/meghódításban/reakcióban//ellenállásban/kihívásban/elzárkózásban differencia:

  • minél fiatalabb
  • minél szebb arcú
  • minél teltebb keblű
  • minél hibátlanabb alakkal rendelkező fehérnépek közt?

 


* * *

 


Ugyan nem befejezett történet,
de többszörtalálkoztam egy bankban (OTP) dolgozó rendkívűl reprezentatív fehérnéppel az utcán.
[ Mint később kiderült, elvált, lányos anyuka.]
Ugyan láttam néhányszor a bankban, mellesleg lehetett volna beljebb, de arcra nagyon korrekt. Igazán kihívó szőke, sőt afféle vidám laboratóriumi átható tekintet, ugyan srácok, mire lennétek képesek?
Nos, az utcán ('az azonos útvonal, azonos időben' definició előnye) hetente többször összefutottunk. Tanulók, figyelem: minden egyes alkalommal mosolyogva köszöntem neki.  Néha, ritkán... mosolyogva dícsértem: igazán csinos!
Egy alkalommal aztán, mikoris bokros teendőim éppen és kivételesen nála kellett rendeznem... úgy éreztem, vagy csak szerettem volna úgy érezni, valami van a levegőben. Ám mindkettőnk részéről csak a kedves, semleges és udvarias ügymenet zajlott. S azt hiszem... a mifélénk ilyenkor lép, cselekszik. Miközben ő tette a dolgát, én a banki szórólapra, a banki tollal ráírtam, legyen kedves ide írni a telefonszámát.
Felé fordítottam, ő elolvasta, és mosolyogva nemlegesen csóválva a fejét, végezte tovább a munkáját.
Ezek után, amikor felnézett, mosolyogva mondtam, de tessék megadni!
Kedves rosszalással, ugyanaz a végeredmény: nem és nem.
Aztán bevittem a pontot, mondom ez itt nem a kiváncsi kamera, ejnye, tessék csak nyugodtan ráírni!
[ mondanom sem, a tranzakció után ráírta, alig hittem a szememnek, aznap este felhívtam, később megsúgta, szerencsémre, különben bukta lett volna, és természetesen távozásom után csekkolta a korom, satöbbi. Csak csók, többször is, de azt hiszem, közös érdektelenségbe fulladt. Vagy jobb, kecsegtetőbb nők miatt, már nem emlékszem pontosan. Rég volt... ]

 


* * *

 

 

A pályakezdőknek:

 

kiegészítés a lenti hozzászóláshoz: akkor fog ez a dolog valójában működni, amikor már ezt a ffi élvezi. Amikor a széptevés, az elbódítás, az udvarlás, a flört minden egyes másodpercét, mondom mégegyszer, amikor a ffi mindezt játszi könnyedséggel műveli határozottan a saját örömére. Nem sután próbálkozik, nem bénázik, és nem retteg, és nem ijed meg.
Ez pedig, ahogy alább is: gyakorlás.

 

Kulcsszavak: huncutság, pajkosság, pajzánság.

 

-PICSÁBA, PICSÁBA, PICSÁBA!!!-

 

RiP