tanú Creative Commons License 2005.01.18 0 0 1175
„Ne haragudj, kedves Tanú, de az emberi agymosott butaságnak, sőt ostobaságnak olyan szintjét írod le magadról, amit eddig elképzelni sem tudtam.”

 

?

 

„Ennek a mátrixnak pedig nem a realitás, a valóság képezi az alapját”

 

Bocs, de nem tudom, hogy mi az a mátrix, úgyhogy nem értem.

 

„a bagy vezetői minden létező csatornán keresztül megpróbálták szétverni a HGy-t.”

 

Nem szétverni akarták, hanem megjobbítani. Téged nagyon átvertek.

 

„még attól sem riadtak vissza, hogy a felvételeket manipulálják.”

 

Nem manipuláltak semmit!

Ha valaki azt állítja, hogy a Sándor szidja a franciákat meg a spanyolokat, meg a Kunczét, és hogy leköp egy embert, akkor a HGY ezerrel tagad.

Ha aztán előkerül egy felvétel, ami igazolja az állítást, akkor a HGY azt támadja, aki nyilvánosságra hozta a felvételt.

Számomra huszadrangú kérdés, hogy a kazetta honnan került elő. Az a fontos, hogy mi van a kazettán.

Nálam NS és köre leszerepelt. A TV-ben és az újságokban nyíltan hazudott, uszított azok ellen, akivel korábban együtt úrvacsorázott. Sajnos, azóta is csak süketel.

 

„lehet, hogy nem ők manipulálták a TV2-ben megjelent "cash-es" részeket”

 

A  "cash-es" részeket” sem manipulálták, de az igaz, hogy ott NS más értelemben beszélt a cash-ről, mint ahogy a bejátszás alapján gondolni lehetett.

 

„a 'nyilvánosság elé tárulásnak' a célja az volt, hogy a széles közvélemény előtt befeketítse, szalonképtelennek állítsa be NS-t, a hgy-t, és a hgy-seket.”

 

A HGY-ben a kazetta szolgálat külön iparággá fejlődött. Cél, hogy minél többen vegyék a kazettákat, és hallgassák NS-t.  A hitesek már olyan állapotban vannak, hogy mindegy mit hallanak, bólogatnak mint a gép. NS-nak ezzel nincs gongja. Gond ott van, ha olyanok látják-hallják egyes dolgait, akiknek nem mosta ki az agyát, mert ők nem bólogatnak, hanem felháborodnak.

 

„Ezt pedig tudatos munkával PErvin, GTamás, BNorbert és csapatuk szervezte.
EZ TÉNY!”

 

Ugye te nem jártál utána? Csak azon lovagolsz, amit a pulpitusról hallottál, meg a Hetekben olvastál.

NS és köre ebben is hazudik. Nálam leszerepeltek.

 

„Az is tény, hogy PErvin, TFerenc és mások, a feleségemet, engem és sok más 'mezei' HGy-st nem csak vérig sértettek, és megaláztak az ország nyilvánossága előtt, hanem ráadásul még meg is rágalmaztak.”

 

Nem tudom, mire gondolsz.

Én akkor mezei hitesként égtem, mint a rongy, hogy a TV2 stábját nem engedték be a Hit csarnokba.

Égtem, mint a rongy, amikor Mészáros István a TV2-nek azt hazudta, hogy NS fizetése 10 év alatt 10 millió forint. (Ez havi 83333 forintnak felel meg.) Ez akkora képtelenség, hogy még cáfolni sem kell.

Magam alatt voltam, amikor azt kellett látnom, hogy NS leköp egy embert, az meg örül neki.

 

„Mégis mire számítottál?
Arra, hogy PErvinéket hagyják a pulpitusról szétverni a gyülekezetet?”

 

Azt mindenesetre elvártam volna, hogy ne a világi sajtóból értesüljek a történtekről.

A világi bíróságok a legelvetemültebb bűnözőknek is szót adnak.

A Hetek megszólalási lehetőséget biztosít olyan palesztin vezetőknek, akik Izrael megszüntetése érdekében szorgoskodnak, a terroristákat pedig védelmezik.

Bezzeg PE nem szólalhatott meg sem a HGY zárt vezetőségi megbeszélésén, sem a HGY nyilvánossága előtt.

Ami azt illeti, gerjesztett volna némi vitát, de nem lenne most ennyi agymosott.

 

„Ha az életedre vonaktozó rossz döntéseidet nem vagy képes megfelelően értékelni és a tanulságokat levonni,”

 

Nekem nem lehettek döntéseim: tennem kellett, amit mondtak, ha nem akartam lázadni.

A tanulságot pedig levontam: számomra a HGY lejárt lemez.

Előzmény: faithful (1161)