ATA- Creative Commons License 2005.01.16 0 0 518
Hello mindenkinek. Úgy látom vannak itt gondjai másoknak is. De lehet,hogy én vagyok a rekorder? Röviden leirom. Az akcio időpontja 2002.!!!!! december 19. Előztem egy lepukkant IFÁT. (Tipikus KÖBE ügyfél) bocsi. Úgy gondolta,hogy balra kellene kanyarodnia,hát megtette.Auto jobb oldal felszakit, (Fiat Scudo 1,9TD)azután belenyom a bal árokba.A sofőr persze nem érezte magét hibásnak.Kihivtam a zsarukat,akik meggyőzték,hogy jobban jár,ha beismeri.Ezután aláirt mindent.Köbe nagy nehezen kiküldött egy független szakértőt,kárfelvétel 2x. A szakértővel semmi gond nem volt, korrektül járt el.Kárérték 1.3 MHuf. Ajánlat kb.2hónap mulva jött.420 EHuf.TK.Kérdeztem tőlük,hogy a szállitási költséggel mi lesz.Azt mondták nem kaptak róla számlát.A kárszakértö pedig ajánlott levélben elküldte!Elveszett!Ezen túllépve,egyezkedni kivántam velük az árról.Közölték,hogy semmi esetre sem fognak nekem fizetni,mivel az autót hitelre vettem.Fizessem ki a hitelemet,majd utána tárgyalunk. Ha lenne miből,nem hitelre vásárolok.Most itt tartunk.Az auto nekem munkaeszköz,ugyhogy 2 honap után megjavittattam.Az üggyel nem értem rá eddig foglalkozni,de úgy tudom itt nincs elévülés.Most kihajtom rajtuk vhogy. Hát ennyi,Bocs,hogy sokat irtam,de ez is csak a fele kb.a történetnek. Szevasztok.