NEXUS7 Creative Commons License 2005.01.15 0 0 288
Csak így tovább lingarázda!;)

Lassan elmehetsz lektornak.

Én a magam részéről, még azt is oda tenném, hogy a káosz elméletről is elég pongyolán vetett oda néhány sort, amiben ráadásul összekeveredik a detrermináltság a kiszámíthatósággal.

Én a magam részéről javasolnám, hogy ezek után vegyük elő az évszámokat és a dátumokat, ott is rengeteg sötét és rejtelmes elírásra bukkanhatunk;))))

Amúgy egy két dolgot leszögeznék:

1. Az un virtuális részecskés vitát nem én kezdtem, te akartad rám tukmálni, hogy már pedig én biztos így gondolom, hogy azok kis golyócskák, meg hasonló.
Ledermant csak azért hoztam elő, mert ő is és mások is használják ezt a virtuális részecskés szimbólumot. De természetesen csak mint szimbólumot, szellemi mankót.
Én a magam részéről az elején sem értettem mire akarsz kilyukadni.
Most már világosabb, ezért ha neked úgy tetszik, ott ahol virtuális részecskékről volt szó érts kvantum-vákuumot, vagy ami neked megfelelőbb.

2. Ezt az unitárius válságot nem én ráncigáltam elő, hanem egyszerre csak bedobtad a köztudatba!
Amúgy ,valóban erről már vitáztunk, de kérdem én: hogy jön ez most ide?!!!!
Én se sok helyen találkoztam vele Ledermanon kívül, de mint mondtam, neki mint Nobel díjas fizikusnak ezt elhiszem, mert a szűkebb szakmáját érintő kérdésről van szó, amit ráadásul kétszer is megemlít ebben a könyvében. Ez szerintem jelent valamit, még akkor is ha ez csak egy tudományos ponyva.
Hogy pontosan mit jelent azt neked jobban kell tudnod.
Sajna amikor erre rákérdeztem elkezdtél ködösíteni, meg bunkózni.
Azt hittem azért vagy itt hogy segíts.
Ja és mégegyszer, ha valami bajod van Ledermannal akkor miért velem "ordibálsz"?

3. Habár tényleg csak egy műkedveleő vagyok, azért nem csak ez az egy könyv van ám a polcomon ebben a témában!!!
Ja meg a gúglét, és az altavistát se vagyok rest használni, ha valami nem világos.
Szeretek fórumozni meg emilezni is hozzáértő emberekkel.
Most pl azon filózok azért csak írok egy emilt ennek a Ledermannak.

Megemlíthetlek benne?;)))
Előzmény: Törölt nick (279)