folio Creative Commons License 2005.01.14 0 0 1134
Ez mind nagyon szép. Egy inci-finci problémám azért akad.

1. Te kiállsz és elmondod a véleményed, hogy a tagtársaddal mi a problémád.

2. elterito is elmondja, hogy a te tagtársaddal mi a problémája.

3. Arról viszont csak nagyon nagy vonalakban nyilatkozik, hogy önmagával és a SAJÁT tagtársaival mi a helyzet. (A kiállás amire bíztat saját magánál nem üzemel olyan jól.)

 

Én úgy gondolom, amit írtam is már neki, hogy először a saját birtokon belüli gerendák felaprításában kellene elmélyülni, csak azután következzék a többiek szálkáinak feldolgozása.

Nem tartom elfogadhatónak azt az érvelést, hogy nem tud a NNNNagy vezetővel beszélni és akkor a dolog innen rendben is van. Akkor a többieket is tessen békénhagyni, és belátni, hogy egy tehetetlen .... vagyok, és mást sem piszkálni, mert ha valaki a maga ügyeit képtelen megoldani, ne adjon tippeket másoknak. A jó hadvezér példát mutat, nem mutogat mert még kiderül, hogy egy ujja ugyan előre mutat, de három meg magára (Görbicz után szabadon).

Egyébként én az engesztelhetetlen (XXXX évre visszamenő) szemrehányás gyakorlatát sem tartom az úri emberekre jellemző viselkedési formának. Hamár...

 

Más. Meg tudjátok mondani, hogy nem felejtettem el a jelszavam miért ír a moderátor, hogy újat kértem? Adott is.

 

Előzmény: Báthory Ödönke (1129)