gymary Creative Commons License 2005.01.12 0 0 174
Szia ! Az én fiam sem hagyja el magást, titokban - feketén - néha bejár a munkahelyére dolgozgatni, mert hát birja. Egyébként egy lángvágő üzem vezetője - lenne -, kzben elkezdte a müszaki egyetemet, de a betegsége miatt most halasztást kért. Hát, gondolom, ha le százalékonák, utána ha jobban lesz biztosan fog tudni dolgozni, bár a munkahelyén most is, és közben - leszázalékolás alatt i s - és utána is visszavárják.. Nem tudom, hogy ki adta ez a tanácsot Nektek, hogy bizonyos betegségekre, csak egy bizonyos tp. jár. Én nem igy tudom - nem TB ügyintéző vagyok, csak munkaügyis, de én ugy tudom, hogy a keresetének a függvénye (60 vagy 70 %-a) a táppénz, és nem a betegség függvénye. Lehet, hogy rosszul értelmeztem én fizetésre gondoltam, a betegséghez tényleg meg van szabva a táppénzes idő, lehet, hogy erre gondoltak. Ha igen elnézést, nem akartalak megzavarni. Bár a gyerekeink egy betegség-csoportba (autoimmun) taroznak mégis különböző. Az én fiam myasthenia gravis nevű betegségben szenved, de ugy látom a betegség mellett fellépő problémáink közel hasonlóak. Most megint abba kell hagynom, mert már "sorakoznak a kliensek". Szia
Előzmény: ewtsy (172)