Rephyx Creative Commons License 2005.01.11 0 0 155
Nem gondoljatok, hogy letre kene hozni egy egyszeru weboldalt ennek mintajara ?
http://www.varak.hu/
Terkepek, fotok, stb. Erdemes lenne azt a sok tudast osszerakni, ami itt eddig megjelent!

Isaszeg: Nem jartam ott, de sorallomanyukent voltam Nagytarcsan, es Isaszeg letezett, a szokasos kacattarolo funkcioban. (par eve volt ez)

Stylist:
Biatorbagy: egy ismerosom volt ott katona, o meselte ezt. Majd megkerdezem meg 1x,de o fabarakkokrol meselt, amiket elbontottak, es egy apro helyorsegrol, semmi raketa. Ez nem lehetett az altalatok emlitett "nagy" Biai bazis.

Erd: Erden tobb bazis is van! Az, ami a geocachingen van, meg attol kb eszakra meg 2 kulonboz, elkeritett resz.
Fomi, 3764-es legifotobol reszlet:
Erd
Itt a kep, szerintem mi a Zolddel lefedett reszrol beszelunk, mint Erd. Az 1-es szamu korben egy pici bazis van, egy apro epulettel, es egy fedett betonfedezekkel. Semmi mas, latszik is a legifoton, hogy ures, itt voltam tobbszor is. Funkciojat nem tudom. Viszont a terkepet elemezgetve a 2-es szamu bazis az bizony Biatorbagy lesz... (a terkep tetejen ott az autopalya)
Hsap, igy a terkepen latszik, hogy nem nagyon volt ertelme Bia es Erd koze bazist tenni, ugyhogy valoszinuleg nem is volt, ezek nagyon kozel vannak.