-boneheaD- Creative Commons License 2005.01.10 0 0 290

Én tőled hallok róla először, és ahogy imdb-n nézegetem az adatlapját, ez kevésbé időutazós, mint a TBF (ezt most abszolút nem leszólásként mondom, csak úgy).  Nagyon nem akartam belenézni az ottani fórumokba, de látok én itt Memento-val való összehasonlítást is, hááát... Mondjuk én vevő lennék rá, de, tekintve, h nem valami ismert darab, kevés helyről szedhető le (gondolom neked is netről van).

 

Ja, ha már itt vagyok: bocs, a múltkor kétszer írtam be a Múltfigyelőkre vonatkozó infót, holott azt akartam mondani, h kiolvastam Az időgépet - nem kellett csalódnom, teljesen jó. (Plusz pont nálam, h E/1 a történet, az olyanokat meg különösen csípem.) Érdekes, h ebben egyből a nagyon távoli jövőbe jut el, nincs "átmenet", pedig a 60-as filmben, és a remake-ben is beiktattak egy-egy "közeljövőben" játszódó epizódot. Ja, az is jó, h a könyvben Wells nem szúrta el a nyelv-problémát: mindkét film természetesnek vette (emlékeim szerint) h a jövőben nagyon hasonló dialektusban beszélik az angolt, és a főhős seccpecc megtanulja...

Előzmény: Dr.Feelgood (289)