pirine Creative Commons License 2005.01.10 0 0 702

Nagyonka !  Ki   ne   dobd   a   párnákat !   Kellemes   és   romantikus    üldögélni,   csak   nekem   a   felállás   nem   meeeegy!   De   a   fiatalok   biztosan   élvezik!

 

Nálam   minden   évben   virágzik   a   kankalin-------most   a   fehér   és   lila-------tavaly   a   sárga.   Boldogan   vittem   be   két   szálat   a   szobámba,   azonnal   vége   lett   a   melegben.    Most   az    ablakból    nézem,    meg    madáretetés   közben. 

  Semmi    jelentősége,   csak   ránk    hasonlít:   rásüt   a   nap,   máris   meg  ill.   kinyílik,   virágzik,   boldog.   Aztán    jön  a  csípős   fagy,   vagy    a  mesterséges   hőség    és     lehervad.

 

A   ricinus    nem   évelő,    ha   kitart   tavaszig   a   cserepedben,   hamarabb   lesz    bokor   belőle.  Jövőre   sok   magod   is   lesz.   Nagyon   szeretem,   ha    jó   a  helye,   nagy   bokorrá   nő,   szép   színes ,   hatalmas   levelei   vannak,   tűzpiros   virága.

 

Editke !   Ha   van   olyan   kampány,   hogy   ingyen   bevezetik   az   ADSL-t,   jobb   lenne.   Másfél   évig    modenes   voltam.  25  óráért   3800  Ft-ot   fizettem,    telefon    átlagosan   5000  Ft.   Csak   este   6   után   mehettem   fel    a   netre.   Nappal    könyvtárban   1   órát    ingyen   lehetett   netezni,   aztán   fél   óra   200  Ft.    Az   ADSL   havi   9000  Ft   és    egész   nap   bekapcsolva   a   gép,   vagy   neten    böngészek,   vagy   zenét   hallgatok   /   Bocs.   könnyen   beszélek !   Mivel   harmadik   gép   vagyok,   nekem   ingyen   van.   Egy   darabig    rösteltem,   aztán   azt   gondoltam,   annyi   mindent   elvettek   tőlem:    én   ezt   megérdemlem ! /