Klaus Matefi Creative Commons License 2005.01.07 0 0 7
Sokan azzal próbálják ezeknek a kozmikus kereszteknek korai ismeretét kétségbevonni , hogy : " de hisz az Uránuszt abban az idöben még nem ismerték ! "


Természetesen , hogy ismerték !

Akik tisztában voltak a Sothis ( Sirius )-periódussal , azok ismerték az Uránusz bolygót

is , mivel a kettö elválaszthathatatlan egymástól ! Természetesen , ha utána kutat

ennek a periódusnak, ezt így nem fogja megtalálni ! A Sothis-periódusról megadott

hivatalos adatokat csak azok tudják értelmezni akik pontosan ismerik ! Ez egy ösi

tudást és a misztériumok alapját képezi , ezért külsö érdeklödönek nem

hozzáférhetö !


----"Először a 18.század végén pillantották meg,amikor megfelelő(legalább 18cm)átmérőjü távcsövek rendelkezésre álltak! "----


"Leo Alan: Astrologische Werke IV.(1930)(S.148) Der Planet Uranus wurde von dem Astronomen Wilhelm Herschel in der Nacht des 13.März 1781 wiederentdeckt!"
"Leo Alan: Astrológiai mü IV.(1930))148.old.) Az Uránusz planéta 1781.márc.13.-án éjjel Wilhelm Herschel astronómus által újra ( ! ! ! ! ! ) fel lett fedezve ! "
wurde wiederentdeckt = újra fel lett fedezve ! ! ! ! !

Egy érdekes adalék : három nappal elötte , azaz 1781.márc. 10.-én az én általam minden topicban emlegetett öt bolygó - Nap , Hold , Mars , Szaturnusz , Uránusz egy másfajta kozmikus keresztet alkottott , mint az én általam eddig említettek ! Ebböl a keresztböl "sugárzik" a Shem ha Mephoresh egyik szelleme !

A kereszt adatai :
Nap-Hold oppozició: 20,1°Halak/Szüz - Mars quadrát: 21,4°Nyilas - Szaturnusz konjunkció: 19,6°Nyilas -Uránusz oppozició:24,4°Iker