szistipisti Creative Commons License 2005.01.04 0 0 124
Köszi Witlok!
Nézem azt a GTRTA-t, persze még kísérletezem is. A távirányító nagyságrendekkel nagyobb távolságot hidal át mint mondjuk egy autó központi zár, vagy ilyesmi, de beépített helyen az a 600-1000 m távolság nagyon lecsökken. Nekem a garázsom kb 50-60 m-re van és közte van 4 teljes lépcsőház, és a szobábol is tudom vezérelni gond nélkül, persze meg kell keresnem azt a pontot, ahol kapcsolat van, mert nyugtázza a távirányítón, hogy vette az adást a kocsi. Persze egy színház teremben nem sétálgathatsz, vagy esetleg nem is biztos, hogy közel parkolsz, ezért volna jó a mobilos vezérlés. Persze van gyári megoldás is 120 KHUF+ÁFA. Annyit nekem nem ér. Megbarkácsolom valahogy. A távirányítóval lehet programozni is teljes értékűen, pesze elég bonyolúlt két gomb variációs nyomogatásával, meg egy led villogásával programozni, :) de van magyar nyelvű leírás. A webastó, tényleg elég drága, de abszolút éri az árát. Ha valaki megengedheti magának, egy percig se gondolkozzon. Ja és a kapcsoló óra állati logikusan, és egyszerűen működik. nagyon jó na!
Előzmény: Witlok (122)