timmi Creative Commons License 2004.12.31 0 0 28
Hát én bizony elhatároztam mikor meglett a kutya, hogy én összeszedem. Hát szembesülnöm kellett egy csomó ténnyel:
én Pécsen és Kaposváron próbálkoztam eme akciókkal...hidjétek el néha hazáig vittem a kutyaszart mert nem volt hol kidobni.!!! pedig 1- 2 óra alatt tán kéne találni párat...
Volt, hogy majdnem nekem jött az ember mert az ő kukájába ne dobáljam! Könyörgöm akkor hova????????
És csak azért is összeszedi az ember mert ne kelljen már a saját kutyájáéba belelépni.
Én most már bezacsizom és leteszem a kuka helyére. Jobb ötletem nem volt.

Amúgy kurvára unom, hogy minden kutyásnak ezzel jönnek.
Ja és tapasztaltátok már a begörnyed a kutya de éppen nem kakil mert csak ingere volt..és jön az öreg nyugdíjas néni bácsi és elkezd ordítozni......

A petárda pedig teljesen okés lenne ha egy napról lenne szó. Azt még kibírja az ember, meg az állat valahogy de mi már egy hete stresszben járunk le sétálni- és ne mondja senki, hogy ez normális.
Mert ha a kutya egyszer megijed, mi tagadás az ember is - ha aládobják a petárdát, nem egyhamar heveri ki a dolgot.

És feltudnék sorolni pár esetet amikor teljesen jólnevelt nyugodt kutya 5, 4, 3 évesen maga alá, fölé mellé kapott egy petárdát és totális idegbeteg lett utánna....
Az a szomorú, hogy 1 pillanat élvezet annak akinek és több év siralmas lelkiállapot és harc aztán a másiknak. És ha úgy nézzük tönkretteték egy állat életét. sőt egy családét is.


Én ezt tapasztaltam meg máshogyan-hülye szülők hülye gyerekei megverték a kutyát- nem kell tovább mondanom ugye......


De már csak pár óra vagy pár nap..ki merre lakik..:)) kitartás!!! :)