NagyonI Creative Commons License 2004.12.28 0 0 459

Hali!! Jó délelőttöt!!

 

Fijúék délig Ittlányéknál vannak. Nekem meg csak egy kis röpke borsófőzeléket kell ebédre csinálnom: ihaj!! Bejöttem csatatér szobába- jó, hogy nem látnak a vendégeim a  gondolataimba. 

 37. éve próbálom ágy bevetésére szoktatni Fijút. Nem megy... Mennyecske dettó. Ahogy kikelnek, úgy van...    nincsen :legalább letakarom... és én ettől megőrülök!!! Pedig én is rendetlen vagyok. Pont ezért az őrület???Székeken ruhák, bőrönd a földön egy rakás kilógó ruhával. a földön játékok garmada, most is majd seggreültem, mert valamelyik csodaautó a lábam alá került...  De nem szóloooooooooook!! Vagy de?? U.i. Fijú aszongya, hogy milyen randa öregasszony lett belőlem... Hát... mit mondjak?? Tulképp igazsága vagyon....

 

 

Na de nem morgolódok tovább, ennél nagyobb bajom ne legyen... És csütörtökön már mennek is haza...

 

Pirine! Egészen jól gyógyul a kezem= nem fáj!! És ez már valami. Jó volt ez a pantheol valami rá...Az ujjbegyemre tegnap este kértem még, s egész príma!!!!

 

Jók voltak az éjjel bekapott sütik....

 

Nálunk Ittlány bejglije lett isteni és az én cukkinisem.....Még legválogatósabb unoka is azt mondta: vigyünk haza is...!! Vittek....