szistipisti Creative Commons License 2004.12.28 0 0 112
Szia TZoli!

A beszerelést a CsabaR Kft-nél végezték 1134 Budapest Apály u. 1-3 (bejárat a Klapka utca felöl) Tel.: 451-4755 Katona László mobil: 20/9233-803
Nincs érdekem reklámozni őket, alapvetően azért választottam ezt a szervízt, mert szinte útba esik jövet menet, nagyon jó helyen van nekem. Nem voltam elájúlva a hozzáálásuktól, de profi munkát végeztek, és gyorsan. Reggel vittem, este hoztam az autót. A manőver távirányítóval együtt kb 350 KHUF-ba került, távirányító nélkül ez 300 KHUF alatt van. Sajnos nem volt több pénzem, mert nem sokkal drágábban lehetett volna telefonos vezérlővel kérni, de az a 30-40 KHUF plussz, ami a távirányító helyett a Thermo Call felára lett volna, az is sok volt most nekem. Várni meg nem akartam. Nagyon meg vagyok elégedve, imádom. A kapcsoló óra abszolút logikusan, egyszerűen vezérelhető, és elég kb 1/2 óra pontossággal tudni az indulási időpontot, mert 1 órát is vígan működtethető. 1 óra működés egy jó aksinak meg se "kottyan". Üzemanyagban is csak pár deci, és minden megtérül az üzemmeleg motarral való induás miatt. Az élvezeti értéke pedig leírhatatlan. Azt is megoldottam, hogy garázsban tudjam működtetni. Ha valakit érdekel, szívesen leírom, hogyan.
Előzmény: T Zoli (107)