vogyo Creative Commons License 2004.12.23 0 0 719
Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy mikor a fényképét e-mailben küldte el, felismerte az antivirus. Ha a tanulás naggyá tesz, akkor tanuljanak a törpék. Van két szó, ami nagyon sok ajtót nyit: "tolni" és "húzni". Nem az a szomorú, ha elmész a temetőbe, hanem ha nem jössz vissza. Minden anyában ott van a potenciális anyós. Van egy jobb világ, de baromira drága. A teljes igazság egyáltalán nem létezik, és ez teljesen biztos. A pénz nem boldogít, csak az, amikor költjük. Nem az a lényeg, hogy nyerj, hanem hogy a másik veszítsen. Aki szegénynek és csúnyának születik nagy az esélye, hogy ezen két tulajdonsága idővel méginkább kifejlődik. A pszichológia az egyetlen üzletág, ahol az ügyfélnek sosem lehet igaza. Ne üsd bele az orrod a drogok világába. Sokan vagyunk, és kevés az anyag. Becsapott a villám, én meg elhittem neki... A rossz emberekkel is történnek néha rossz dolgok. De azokkal nem törődünk annyit. Észrevetted már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált, automatikusan bekapcsolja a mögötted álló dudáját? Az igaz barátok szemből támadnak. A szerelem egy hosszú, csodálatos álom, a házasság pedig az ébresztőóra. A diplomácia annak tudománya, mit és mikor ne mondjál. Értem én, hogy villanymotor! ... Csak azt nem, hogy mi hajtja?! Hinnünk kell az akarat szabadságában! Mást úgysem tehetünk... Csapatmunka: mikor mindenki azt csinálja, amit mondok! A legszebb dolog a jövőben az, hogy mindig holnap kezdődik. Csak egyszer vagy fiatal. Előbb-utóbb más mentség után kell nézned.