Tahitian Noni Creative Commons License 2004.12.22 0 0 230

Kedves Carmilla!

Úgy látom beleválasztottál. Az MLM cégek között bizonyos hasonlóságok és bizonyos különbségek is vannak. a legtöbb azt mondja: Kipróbált módszere van. Tanuld meg szinte szóról szóra és szajkózd. Szinte csak a pénzről beszélnek amikor összejöveteleik vannak. Szuper emberek kiállnak kiöltözve, mutatva, hogy mennyire jól megy az üzlet. Csak akarni kell és valamit csinálni. Azaz azt mondják, hogy nemis igen kell sokat tenni, de a sponzor máris ott ül a nyakadon és felteszi az első nagy kérdést, hogy heti hány bemutatót akrsz tartani? Máris mondd, hogy kihez mehettek, stb. Jujj. Na én ettől eszaladtam. Van nekem a munkahelyem is főnököm. Az pont elég. Most azon dolgozm, hogy ne legyen. Szerencsére megtaláltam azt az MLM céget ahol mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó. Nem a pénzről szólnak az előadások, hanem a termékről. A cég szerintem a világon a leg tisztességesebb. Mindezek mellett a világon a leggyorsabban nől. Nagyon szeretem csinálni.

Igen az MLM olyan ami nagyon jó tud lenni, ha az ember megtalálja az igazit. Olyan mint a házasság.

Előzmény: carmilla (216)