sandrea Creative Commons License 2004.12.20 0 0 174

Sziasztok!

Én hét évvel ezelőtt szembesültem ezzel a betegséggel és akkor a mentő éjszaka csak a László kórházba volt hajlandó vinni minket. Soha olyan embertelen körülményekkel nem találkoztam sem azelőtt sem azóta. Mind a két alkalommal mikor ott volt a fiam (2 évesen) benyugtatózták és egész éjjel ment az arcára a hideg pára, aminek következtében arcüreggyulladással és teljesen kómás állapotban vittük haza őt. Két hét telt el mire újra visszatért a fiam szemébe az és testébe az élet. Szerencsére a gyermekorvosunk segitségével eljutottunk az I. Gyermekklinikára ahol olyan emberséges bánásmóddal és körülményekkel találkoztam hogy nem is értettem hirtelen a szakadékot a két egészségügyi intézmény között. Közben (2000-ben) megszületett a kislányom aki szintén kruppos lett az első születésnapján és mi azóta is csak erre a Gyermekklinikára járunk mert itt nyugtatózás nélkül egy-két inhalálással már két nap múlva hazamehetünk. És itt érdekes módon nincs szükség nyugtatóra,  itt egyik gyermek sem zaklatott vagy nyugtalan mert érzik hogy törődnek velük és hagyják hogy mi szülők is törődjünk velük.  Azóta a fiam már kinőtte a kruppot és asztmás tünetei vannak, de bármelyikük is fullad éjszaka (ami még mindig gyakran előfordul) mindketten tudják hogy hova visszük őket és soha nem félnek vagy nyugtalankodnak mert érzik a biztonságot és szeretetet és nekik erre van a legnagyobb szükségük a gyógyuláshoz. Én csak ajánlani tudon az I. Gyermekklinikát ha esetleg szükség volna rá. (Bárcsak ne lenne!!!!)

Ha bárki tudna nekem segíteni abban, hogy hol szerezhetnék sótéglát, azt megköszönném.

Halihó!