trafalgar Creative Commons License 2004.12.20 0 0 38

Remélem senkit nem bánt az én belső búcsúm. Nem akartam ezeket ide írni mert ez aztán tényleg kizárólag belül zajló folyamat, de - némi szelíd belső nyomásra, amit feltétlenül tisztelnem kell - mégis ideteszem. A legmélyebb elnézést ha valakit esetleg fájdalmában sért, és elmondhatatlan öröm ha valakinek vigasz, azt hiszem ezért az utóbbiért került végül mégis ide ez a beírás...

 

"Kicsi Rin, drága virág!

 

Tisztelet, Szeretet, Béke.

Nyugodj meg és ne félj.

 

Látod, ilyen. Fogadd el. Tudom, tudom, nem könnyű ez sem "odaát", sem "ideát".

 

Béke, Béke, Béke.

 

Mi szeretünk és segítünk mind ahogyan képességünkből futja. De ezt már tudod úgyis. Maradunk is  veled amíg kell. De ne ragaszkodj hozzánk. Itt megtettél mindent amit  tudtál. Csak így lehetett. A többi fikció.

 

Mert a mi formánk szeretete gyenge szélfuvallat. Brahman , a szeretet, maga  a minden. Szeret téged minden ősöd, gyermeked és jövőbeni leszármazottad formájában, minden barátod és nem barátod formájában, mindenféle vallás alakjainak formájában, és forma nélkül meg egyenesen annyira hogy nem is különböztök. Lásd meg! Éld meg!

 

Bocsáss hát meg mindenkinek, és magadnak is. Ne vigyél magaddal terhet.

Szeress mindenkit és magadat is. Igen pont ilyen tisztán. Ez az eredeti természeted.

 

De minden szeretete már maga a nem ragaszkodás ezért hát lásd meg , éld meg és engedd el!

 

Azán engedd hogy átöleljen a napfény, és elvigyen a tiszta földekre. Ha akarod, Tara Shakti ott majd biztosan maga áll modellt a Thankáidhoz.:)

 

Vigyázni fognak rád, ne félj.Eddig sem voltál egyedül,akkor sem ha úgy érezted, és ezután sem leszel.Soha.

Most már tudod ezt, és ez boldogság.

 

Szabad vagy!Szabad vagy! Szabad vagy!

 

Sri Tara devi vigyázza az utadat!

 

Béke, Béke, Béke!

 

Traf.

"