halaloszto Creative Commons License 2004.12.19 0 0 1364

hi!

 

ezt a dado dolgot en is kerestem sokaig. azt a valtozatot ahol nem 90fok a lap a tengelyre wobbler-nek is hivjak.

 

az jott ki, hogy europaban ilyent balesetvedelmi szabalyok okan tilos arulni. amerikai gyartok europaba szant gepein a tengely hossza max  16mm lehet, hogy ilyent meg se probaljon a polgar felrakni.

 

a hangszer rezgolapot szerintem nem korfureszen vagjak, egy szalagduresz kerf-je meg sokkal kisebb. sot vannak direkt iszonyu vekony szalagfureszlapok is.

 

a vekony korfureszlap szerintem jol johet egy hobby asztalosnak (nekem meg nincs, de neha vagyom ra) mert kiegyenliti a hobby gepek alulmeretezett motorjat, meg egy hobbistanak esetleg nincs is szalagfuresze. az en gepem 1.5kw es elvileg 76mm atvagas. namost szerintem egy 3.2mm szeles lappal 76mm melyen max hungarocellt lehet vele vagni, mar fenyoben is keves hozza a motor. ha a vekonyabb lap aranyosan kevesebb fureszport gyart, akkor valoszinuleg aranyosan kisebb teljesitmeny is kell neki. a surubb elezes meg nem hat meg, amikor most is vagy ket honapja nem voltam a muhelyben.

 

 

vajk

Előzmény: rferi (1360)