noni2004 Creative Commons License 2004.12.13 0 0 289
" Akármilyen pénzéhes, önös érdekek által vezérelt a jelenlegi világ, akkor is lenne olyan, aki ha tudna segítene." VAN IS !!!!........Mondjuk a psorival ( is) foglalkozók 30%-a kap visszajelzéseket, hogy a terápiája működik.( mint a Te 12 évvel ezelőtti dokid pl.) .............Ezek kb. fele nem pénzéhes, és tényleg segíteni akar. .............A feladat csupán annyi, hogy a 100%-ból találd meg azt a 15%-ot, de legalább egyet, aki ebbe a körbe tartozik. ....Ráadásul, ha nem nyúlja le az embereket nincs is pénze reklámra, így még nehezebben található meg................A Te dokid elköltözött, keresd meg!!! Vagy Ő sem reklámozza magát??? MÁS:................Amikor a kine-zoológusnál voltam az időben visszamenve kereste a sömi okait. Azt mondja, hogy a születésem előtt ért egy nagy trauma, ami az életemet veszélyeztette. ( nem tudott rólam semmit) Hm.................Szóval én un. ratkó gyerek vagyok. Abban az időben tilos volt az abortusz. Az én Mamám meg gyógyszerésznek tanult, és mivel nem nagyon várt, felhasználta a tudományát arra, hogy ne is jöjjek. Ehhez képest 50 évet vártam még a sömivel, de ki tudja, lehet, hogy más magzat jobban megsértődött volna, jobban a lelkére vette volna, és már pikkelyekkel jött volna a világra.
Előzmény: RTH41 (282)