noni2004 Creative Commons License 2004.12.13 0 0 287
Kedves Ovica! Megértettem amit leírtál, és az vonatkozik is rám, annyi eltéréssel, hogy én már nem gondolom, hogy a régi önmagam működőképes ebben a világban. Engem anno még arra tanítottak, hogy álljak ki az igazamért, ha kell fogjunk össze, ne hagyjuk a jogtalanságot, elvtelenséget stb, stb. Közel 10 évem ment rá arra, hogy megtanuljam, ez a világ ami most van, nem hogy nem igényli, hanem eltapossa azokat az embereket akik komolyan veszik a fent jelölt tanításokat. Pár évvel ezelőtt olvastam egy rovatban egy 2 gyerekes elvált nő kérdését a szerkesztőhöz. A nő leírta, hogy a főnöke minden nap négykézlábra állítja az íróasztala mellett. Egy tálcát tesz a hátára és onnan iszogatja a pohár vizét. A nő ezt irtó megalázónak találta ( nem csoda) de előtte 1 évig munkanélkül volt, itt meg viszonylag jól megfizették. No és a gyerekek miatt el kellett gondolkoznia, hogy önérzetes legyen, vagy rendes kaját tudjon adni a srácainak. Te azt írod, tenni, ha kell harcolni akarsz azért, hogy ne lehessen mindenféle valótlan igéretekkel a gyors gyógyulás érdekében becsapni az embereket. ÉN MEG TUDOM, hogy a TB. nem a leghatásosabb módszereket fogadja be és finanszírozza, hanem a leghatásosabban hálás jelentkezőket részesíti előnyben az ilyen irányú döntések zömében. De amit leírtál, az elméletileg szerintem működőképes. Csak a gyakorlati megvalósításnál kell óvatosnak lenni.