Savoya Creative Commons License 2004.12.09 0 0 3

Jól írta egyik hozzászóló, hogy nem mi vesztettünk, hanem Ti. Ettől kezdve tíz kitelepülő erdélyi magyarból nyolc nem MO-ra megy, hanem nyugatabbra. Majd az SZDSZ és MSZP jóvoltából az erdélyiek helyett mennek a kínaiak, négerek, arabok, afgánok, pakisztániak, indiaiak, irániak, irakiak stb., és majd ezek lesznek nálatok orvosok, mérnökök, ácsok, kőművesek, informatikusok és jó anyák (annyit szülnek, hogy Gyurcsiburcsi nem fogja győzni a számigálást velük kapcsolatban). Majd az orvos megkérdi a nyugdíjas MSZP-s anyókát, hogy fáj fej lenni? És majd a jóságos, nemzetét idomításra gyűlölő anyóka csak néz nagy bárgyún! Na szóval egyétek meg, amit főztetek. Nekem akkor sem kell az állampolgárságotok, ha személyesen hozzátok, és még fizettek is érte. Tudjátok, az erdélyi magyarnak még van az, ami nektek nincs. Nevezetesen tartása! A magyarországi pépnemzet ezzel az alkalommal megásta a saját sírját. Hála az úrnak, hogy mi erdélyiek nem közétek tartozunk. Én eddig azt mondtam, hogy székely-magyar vagyok. Mostantól csak székelynek tekintem magam. A magyarok közül kizárólag azokkal vagyok hajlandó sorsközösséget vállalni, akik igennel szavaztak vagy a határon kívül rekedtek.