Törölt nick Creative Commons License 2004.12.06 0 0 255
Egyébként meg úgyis tudja az ember, mikor kell drasztikusabbra venni a diétát stb. Ehhez nem kell egy olyan orvos, aki csak a statisztikákat nézi és azok alapján jósol. (pl. lehet egy daganat szövettanilag agresszív, ha lényegében az egészet kioperálják. Amire a maradék megnőne, -jó esetben- már ott vannak a gyógyszerek. Ha az orvos egy ilyen esetben csak a szövettan alapján jósolna, lehet, hogy egy évet se adna a betegnek... pedig könnyen lehet, hogy teljesen meggyógyul) Hozzáteszem: Te itt most olyan embereknek adsz tanácsot, akik neteznek... és keresik a megoldást. Az ilyen emberek pedig szerintem nem kíváncsiak az orvosok jóslataira. Helyette inkább rákeresnek a kiegészítő gyógymódokra. Egy dolog tény (bár ezt már írtam egyszer): könnyű azt mondani, hogy ezt tedd és azt tedd, ezt edd és azt edd. Én is ezt csinálom, gyűjtöm a módszereket és osztom az észt a páromnak. A vége pedig az, hogy úgyis csak azt fogadja meg a sok mindenből, amiről Ő is úgy gondolja, hogy használ. Hiába mondom neki, hogy brokkoli ezerre. Ha rühelli a brokkolit, nem eszi meg. Egyszóval az emberek sajna nem úgy működnek mint ahogy azt Móricka elképzeli... (mellesleg tényleg gáz, hogy annyi mindent kellene enni és inni és az ember a végén már azt sem tudja, mikor mit egyen és igyon....mindegyik használ egy kicsit... csak emellett/ezek szerint napi 5 liter folyadékot kellene pl. bevinni)
Előzmény: Törölt nick (254)