Törölt nick Creative Commons License 2004.11.27 0 0 207
Hááát... sajna nem:( A Shaolinban 1/2 6-tól van kedden és csütörtökön, de az Neked gondolom túl korán van) Azért utánakérdezek az egyik kollégámnál, ő asszem 7-re jár Tai-csizni... (bár nekem egyáltalán nem tűnik úgy, mint aki lenyugodott volna tőle... ehhez képest ma nekünk egy 62 éves néni tartotta az edzést, aki kb. 20 percen át arról mesélt, mennyire fontos a lelki nyugalom az embernek, hogy mennyire fintos, hogy az ember minden nap szánjon min. 1/2 órát magára stb. stb.. és ebben a csoportban én eddig csak nyugodt embereket láttam, senkinél sem éreztem az egyébként szokásos vibrálást - az újak kivételével:) Egyszóval szerintem nem mindegy, hová mész edzeni, mert ez valahol "csak" egy testmozgás, valahol egy új életfilozófia - ami akár gyógyítani is képes (lelkileg mindenképp) - én speciel antitalentum vagyok, de ma végre sikerült jól csinálnom az egyik gyakorlatot és ledöbbenve vettem észre, hogy melegszik az egyébként állandóan jéghideg kezem - és utána se fáztam még jó ideig... (egyszóval feltölti az embert:).. mi lehet akkor, ha az ember végig jól csinálja?:)
Előzmény: Jablko (206)