topdzsoj Creative Commons License 2004.11.26 0 0 193

 

 

Butakuncze kedvenc vicce:

 

Kuncze Gábor: Erről nekem eszembe jut egy másik. Az egérke szeretne megnősülni, mert azért mégiscsak ideje, és hát jár körbe az erdőben, odamegy a zsiráfhoz: zsiráf kislány lennél a feleségem? Én, a tied? Ne viccelj, én a magas, négy méteres, szó sem lehet róla. Odamegy az oroszlánhoz: oroszlán kislány, lennél a feleségem? Én, az állatok királyának a párja, a te feleséged? Ne viccelj már. És ez így megy, végül odaér az elefánt kislányhoz: Elefánt kislány, lennél a feleségem? Az elefánt kislány azt mondja, szürke, szürke, nagy fülű, nagy fülű, vékony farkú, vékony farkú, és igent mond. Nagy dínom-dánom, esküvő, nászéjszaka. A varázs hamar elmúlik, egérke reggel felébred, asszony, kávét! Az elefánt nem érez semmit persze, asszony, hát kávét! Elefánt megint nem érez semmit, amikor már rugdalni kezdi, hogy asszony, hozz már egy kávét! Meg sem mozdul az elefánt, mire azt mondja: úristen, egyetlen éjszaka halálra keféltem és a hátralévő életemben áshatom a sírját. Na, most én azért így sem szeretnék járni velük.

 

Hihihi, hahaha,... a buta most mégis így járt, -kellett neki az elefánt?..........