GLászló Creative Commons License 2004.11.15 0 0 48

Ezerszer meggondolom, mit írjak.

Honnan jön le több szőr: döglött kutyáról, vagy eleven csikóhalról?

Nem kell elhamarkodni a választ, nehéz is lenne, habár. Kérdezheti kollégám miért kérdezem, de várjon, a végére minden függöny legördül.

 

Nem eszik olyan forrón.

(Mint topiktestvérem mondani szokta.)

 

Minden topikban hozzászólás minden vélemény. És ez nem csak az Indexre vonatkozik, de arra is.

Különösen más irányban.

 

Politikai irányultságtól függetlenül (mert vannak szép számmal állítások, ellenjavallatok, kérdezze meg gyógyszerészét.

Bennem CTibor keltett hamis érzetet, nehogymár a provokátor.

Ezt nem kell komolyan venni, ilyen szellemes vagyok. De csak különben.

 

Áttérek most a kettős állampolgárságra és az abból eredő vitálkra. Pró és kontra.

Ahogy a nagy könyvben meg van írva. Provokátor ám a nénikéje térgyekalácsa.

Ilyen szócsatákból tengernyi van, ha viccesen akarnám mondani, ahogy szoktam, ha jókedvem van. Tizenkettő egy tucat. Egy tucat ilyen van, mint CTibor, de nem akarom bosszantani magam.

 

Ne beszéljen népírtásról egy olyan, akinek nincs ki minden szelete a vízből. Honnan, honnan nem? Hát persze.

Visszakereshető minden, amit mondtam, akinek van hozzá bátorsága. Nem mondtam soha olyat, de nem is utaltam rá. Ha igen, vegyék elő minden képességüket és tálalják.

Kirekesztő emberek rekesztenek bennrekedteket ki.

Ez tény, nemdebár? Nem szidalmazom őket, pedig milyen vehemensen támadtak minden topikban.

 

Furcsa népség, de én csendesen tűröm.

Én még Hoblanitzky Pál matematika óráin tanultam az alázatot.Nekem Szegfalussy professzor előadásai jelentették a betevő kenyeret, a mindennapi szellemi alamizsnát, ahogy a költő mondja.

Nem a kommunista, nem.

 

Ha valaki ezt nem érti, minek ide a szóbeszéd?

Csak úgy általában?!

Azt szeretnék, de nem kapják meg.

 

Tisztességtelen fajzat.

Csak ennyit akartam elmondani, harag helyett.

 

GLászlóc

Előzmény: Pásztörperc (47)