pecaboy Creative Commons License 2004.11.10 0 0 965
(Entereket ***-gal jelzem, mert itt nem jo) *** Panceltoro puskasokkal mar nyirtam ki tankot! Igaz, hogy korai BT-k meg effelek voltak. De pl. a kurszki csataban meg utana is a ruszkik szep szammal hasznaltak pancelosok ellen (12,7 kaliber, gondolom ismered). Asszem volt valami szovjet csavo, aki ilyen puskaval egy halom tankot lott ki, gondolom "weak point"-okon. Az igazi poen inkabb az, hogy mig ok latjak a tankot, a tank nem latja oket. :) *** A PzIII vagy Pz(38) HE lovesevel (ill. inkabb nem lovesevel) akkor se vagyok kibekulve. Azer` a haboruba nem igy volt. *** PzII-vel en is nyirtam mar ki T-34-et: beallitottam 5-ot 2 ellen. Az elsot 3 PzII szetszedte, de sajna a masodikkal nem boldogultak :( Mindegyik ottmaradt. Knocked out. *** Ezt a V alaku csatat reszletezd, mert nagyjabol ertem, de nem teljesen. *** A parancsnoki kepessegeket leirnad? A manualban valahogy nincs benne. *** Az abandoned tankokrol en is tudok. Inkabb az a bajom, hogy kevesszer robban fel egy jarmu. OK, igaz, hogy pl. a T-34 dizeles, nade akkor is... Olllyan jol nez ki, mikor egy tank darabokra robban, azt mindig visszajatszom :))) Meg esetleg a torony lerepuleset is meg lehetne oldani, bar lehet, hogy en vagyok ilyen szorszalhasogato :) *** Dynamic Vic. Flag: nemtom pontosan, de valami olyasmi, hogy egyik fel elfoglalja, +10 pontot er. Masik fel visszaszerzi, +20 pontot er. Es igy tovabb... A manual szerint elsosorban akkor jo hasznalni, ha 9 pontra allitod be, es human player latja, a comp. meg 10 pont alatt semmit se (nem is akarja elfoglalni). Human player elfoglalja, felmegy 19 pontra, erre a gep is nekiront. Es ezzel eleg jo Human vs Comp jatekokat lehet osszehozni. *** Remelem, nem irtam nagy baromsagot. Udv, Pecaboy
Előzmény: kuller (964)