Skorpió Creative Commons License 1998.07.07 0 0 47
Visszaterve a TV-re, velemenyem szerint kette kell valasztani a valodi brutalitast a filmtöl. Igazi kemeny felvetelek nagyon ritkan lathatok. Azaz igazi halottat, igaz verekedest nem latni, legfeljebb egy baleset letakart aldozatat. Igazabol ket esetre emlekszem, ami megrazo volt, egyik amikor a Los Angelesi rendorok megrugdostak egy negert, ill. amikor Marosvasarhelyen egy fekvö embert egy tablaval fejbevertek. (Ez utobbit atvette az összes nemzetközi csatorna is. Erdekes, hogy nalunk ugy mutattak be, hogy egy roman üt egy magyart, aztan arrol szolt a hir, hogy egy magyart iteletek el, mert aki ütött az volt a magyar.) Neha annyit meg latni, hogy egy rohamrendör gumibottal hatba vag egy tuntetöt. Amikor az a foldre kerul, mar nem lathato.
Az viszont egesz mas, amikor Chuck Norris szetrug egy hadsereget. Szerintem, amikor egy gyerek mar felfogja, hogy mit jelent ez, mar meg tudja kölönboztetni a filmet a valosagtol. Ami szerintem igazan rombolja a gyerekek szemilyiseget, az a horror, a thriller. En meg a Belfegortol feltem, a fiam az E.T.-töl nem tudott aludni.
A Doomnak biztos van valami negativ hatasa, mert hetvegen a fiam lenyomott kb. 100:2-re, es attol annyira ideges lettem, hogy muszaj volt meginnom nehany sört. Azaz öl, butit es nyomorba dönt.