Laci Creative Commons License 1998.07.06 0 0 37
Banya,

amit te írsz, az lehet, hogy felnőtt, egészséges emberknél működik, de a gyerekekre, akik még nem igazán, és nem mindig tudják megkülönböztetni a jót a rossztól, a valóságot a mesétől, a követendőt az elrettentéstől. AKiknek a lekecskéjük még olyan, hogy mindenféle impulzust beszív, és elraktároz, általuk alakul, és fejlődik vagy jó, vagy rossz irányba. És ha tele van ilyen szeméttel a TV, a mozik, az újságok, a számítógépes játékok, és játéktermek, akkor nem is lesz belőlük olyan egészséges felnőtt, akiknek már lehetne elrettentésül ilyeneket mutogatni.
Én már úgy kb szét tudom válogatni, hogy nekem mi kell, mit nézzek, és milyen jeleneteknél kapcsoljam ki azonnal a tv-t, vagy álljak fel a moziban (ahova egyébként nem is szoktam járni, de most,m ha preno hazajön, és elfogadja a meghívásomat kivételt teszek), vagy milyen játékot ne tűrjek meg a gépemen. De nézd meg a mai fiatalokat, sőt egyes felnőtteket, ők nem ezt teszik, hanem méginkább fokozzák magukban az agressziót ilyenekkel. Na ezt köszi nem. Akkor már inkább erőszakmentes képernyőt!

Laci