blackb Creative Commons License 2004.11.03 0 0 93

Sok igazság van abban, amit írsz, de én arra lennék kíváncsi, hogy Te ezt magadon hogyan alkalmaznád? Nem hozzátartozóról beszélünk, hanem hogy Te hogyan bírkóznál meg ezzel a betegséggel, ha megbetegednél...  Te voltál már rákos?

Ha nem, akkor nyilván úgy gondolod, hogy soha nem fogsz megbetegedni, mert annyira pozitív a hozzáállásod...

Persze van, vagy lehet a betegségnek pszichoszomatikus háttere, de azért nem feltétlenül erre tenném fel a gyógyulást, gondolom hívő és optimista emberek is meghalnak időnként benne...mint ahogy egy idő után mindenki meghal...

"Sokan lebecsülik ezeket a faktorokat, de szerintem hihetetlenül komoly szerepük lehet az arra érzékeny embereknél"... na, igen az arra érzékenyeknél, és ezzel már meg is van a magyarázat arra, hogy miért nem lesz minden lelki problémával küzdő ember beteg...

Igazán, ami engem zavar abban, amit írtál, hogy milyen alapon ítéled meg azokat az embereket, akik megbetegszenek, és gondolod azt, hogy ők biztos, hogy valamit rosszul csináltak, mert különben nem történt volna ez velük és adsz nekik tanácsokat, hogy nézzenek magukba...

Előzmény: Törölt nick (90)