joc_ Creative Commons License 2004.11.02 0 0 156

Sziasztok!

 

Ez mar valamivel tobb info, bar meg mindig keves.

"Az a hir jarja..."

Tobb szaz albetet van az alapito okiratban, nem konnyu az osszeset vegigmatatni. Raadasul emlekezni hogy mi volt az eredetiben...

Megintcsak azt gondolom, hogy kerunk konkretumot: hol lennenek ezek a bizonyos tarolohelyisegek az eredeti igeret szerint? En ugyanis nem emlekszem arra, hogy nekem barki is emlitett vagy igert volna kozos tarolohelyiseget, ennelfogva en nem erzem magamat atverve ha tenyleg nincs. A szerzodeskoteskor alairt alapito okiratrol nincs masolatom, ezert nem tudom utolag megnezni, hogy az akkori papirokban mi is lehetett.

Azt sajnos fajlalom hogy a pince hatso sarkaban (majdnem az "A" epulet alatt) hatul a kb. 10 darab 6m2-es tarolokbol nem jutott nekem, de ez sosem volt kozosnek igerve, es en mar a bejelentkezeskor azt a tajekoztatast kaptam hogy azok mar elkeltek -- ergo megintcsak nem vagyok atverve, legfeljebb bosszankodom hogy nem 1-2 nappal hamarabb jelentkeztem lakast lefoglalni.

VISZONT:

Az alairaskor megneztem, hogy az en garazsom vegeben levo lerekesztett tarolorekesz hogyan szerepel az alapito okiratban. Es azt talaltam, hogy sajnos nem a megvalosult alapterulettel. Ezt azonnal jeleztem is (egyelore csak szoban, de irasban is fogom). Hozzateszem, ezt meg nem vasaroltuk meg, es mielott mindenki panikba esik, ez az elteres valoszinuleg nem altalanos problema, nekem eppen azert tunt fel, mert az enyem tobbnek volt irva papiron a szomszedaimtol, holott azokkkal egyforma meretu a valosagban. De lehet hogy masnal is elofordul, ezeket tenyleg ellenorizzetek le.

Előzmény: mnti (155)