oszibá
2004.10.30
|
|
0 0
96
|
Riga.hu
A 60-as, 70-es évekbeli diákok kedvence újra éledt az interneten!
Egy rég nem látott kis motor újra előbújik a (talán már) történelem elfeledett részeiből. Ki ne emlékezne a kis rigákra, amelyek ugyan nem a legmegbízhatóbban, de mindenképpen sok örömet szerezve rótták az utakat a fiatal tulajdonosai alatt? Sokan tanultak meg ezekkel a kis motorokkal motorozni, sőt sokan motort szerelni, és a már eltűnt motorok tualjdonosai most újra összefogva, klubot alapítottak!
A http//Riga.hu oldal pár képpel kezdte pályafutását, és mára már egy klubbá nőtte ki magát, amely egyre nagyobb számú klubtagokból áll. Ugyan az oldal még nincs teljesen kész, rengeteg fejlesztés folyik rajta nap mint nap, de már közel másfél éve fejlődik rendületlenül! Fantasztikus közösség alakult ki a fórumon, a képgalériába napról napra több rigás (és persze verhovinás kollégát láthatunk). Mindenkinek szép nosztalgia, visszaemlékezés lehet, ahogy újra felcsördül a kedves kis moped hangja, és láthatjuk a szebbnél szebb mopedokat! |
|