blue-dragonfly Creative Commons License 2004.10.22 0 0 2572
szia,

en szeretnem tudni. (bocsi, de megint olyan helyrol irok, ahol nincs ekezetem...)

En nagyon szeretnem tudni. Az elmult negy evben igyekeztem mindent megtenni, hogy valami jobb legyen, valami megmozduljon. A mostani munkam elott dolgoztam a versenyszferaban is. Dolgoztam itthon is es dolgoztam kulfoldinek szamito cegnek is. Magyarorszagon, az APEHnek fizetem az adomat. Szeretnem tudni mirte hasznaljak. Szeretnem tudni, hogy miert kell fizetnem a vizfejet. Szeretnem tudni, hogy miert talalkozok annyi frusztralt katonaval. Tisztel es tiszthelyettessel. Szerzodesessel.

Amikor hallom (latom), hogy mennyibe kerul egy zaszloalj (pl. lovezs) eves uzemltetese, amokor azt olvasom, hogy mennyit fizet ki a sereg loszer megsemmisitesre, akkor a KRESZ oktatom mondasa jut eszembe, hogy "jozan, paraszti eszre van szukseg. Ha barmelyik hianyzik a harombol, akkor el van basz***a a dolog". Olyan az erzesm, hogy most vak vezet vilagtalan, kulonbozo erdek csoportok sutogetik a szalonnajukat a tabortuz mellett es idokozben a vilag elszguld mellettunk es a nyaj szetszeled alollunk. A vegen ott allunk egy pasztorbottal a kezunkben es nincs kinek osztani az eszt, mert mindenki - katonak kulfoldon, civilek itthon - allva hagytak bennunket.

A politikai es katonai vezetoink, pedig hagyjak, hogy megismeteljuk azokat a hibakat, amelyeket az elmult szazadok soran szamtalanszor megtettunk.

Jo ejszakat.

dragonfly
Előzmény: unguided (2571)