lehell Creative Commons License 2004.10.20 0 0 193

Gyerekek!

 15 - 20 évvel ezelőtt, a Talk - rádión halottam egy ortodoxx - zsidó wallásu házaspárt, akik kapcsolatba kerültek a zsidók TEREMTŐJÉVEL, ÁBRAHÁM - IZSÁK - JÁCÓBB ISTENÉVEL, akik egyfajta U.F.O.- sok, Csécsealjasok? S igen igen nagy hatást tettek rám, mert szerintük, MINDEN népcsoport, külön - külön ezeknek a TEREMTSÜNK EMBERT, A MI HASONALTOSSÁGUNKRA - KÉPÜNKRE, uton vagyunk, tehát idővel, a fajok elválnak? Ha ebből a szempontból indulnunk ki, talán a zsidók el se hagyták Istenüket, de most a nagy bükkenő, lehet-e Istenneknek nevezni azokat, akik egy lépcsővvel fellebb vannak, mert én mégis csak Jézust, nevezném, mivel senkit se senkit nem bántott, s valóban az élete, nem a csodatevés, a fontos? Igy mindenhogy ki fog jönni rajtunk, az igazi énünk?

 Most csak 1 példakép lehet, s Ő óta, senki nem jelentkezett? 

 Itt megint, csak 2 csoportba sorolom az embert, mert minden wallásuval, egyet értek rögtön wallás s faj felett, ha szigoruan egynejü - férjü! Nem mert félek, hanem bizon bizon én vissza akarok menni, Jézus közelébe, csak Ő vele, minden pillanatba itt is, oly boldogság élni? Jézus féle szeretetben lenni élni itt is, a legjobb, van valami más értelme, ennek a minek, mert élet, nélküle?