_anonymand Creative Commons License 2004.10.19 0 0 552

Először is :DDD, én vagyok menyusi. Te a szó minőségi kereteit feltartóztathatatlanul átlépve lassan megfosztasz attól az élménytől, hogy jogosan lehülyézzelek. Eddig is csak hipolatívuszokban lehetett téged citálni, de most mégjobban megnehezítetted a dolgom. Ha te tényleg egy autonóm individuum vagy, akkor fogadd részvétem.

 

Másodszor, ha te Szendi fikanikkje vagy, akkor őszintén gratulálok az alkotódnak, hogy ilyen csorbítatlanul sikerül időnként felszínre engednie elnyomott identitásod/át. Igazán egészséges néha önfeledten homlokon csulázni a szövegértő/fogalmazó elvárásokat, főleg, ha az ezeknek való nem-megfelelés az (átbaszott) indexes kolletíva értetlenkedésében ölt testet. Mindezt egy retardált átláthatatlannak vélt arca mögül... Jó dolog ez, 'énaszondom', már csak azért is, mert a megformált karakter olybá debellán és önelégülten tréfátlan, hogy már az megríkat, ha meglátom a nevét egy hsz elején, csak sírok és csak sírok. Ezek pedig a kárörvendés hiú és engesztelő könnyei, miknek karitatív és rendszeres előidézése folytán köszönettel tartozom Cukifalatkának, alijasz Senderosnak. Köszönöm. ;-)

 

.m. (, a CSÚCSsztár :)

Előzmény: ARSENAL FC (551)