WITTY Creative Commons License 2004.10.18 0 0 478

Hi !

 

A kukákat valóban ürítik, de ami mellé van rakva, azt azóta nem viszik ki, amióta a k.képv. váltás volt. Az egy másik dolog, hogy miért teszik mellé, ha van még hely a kukákban?! Ha jól számoltam az E lépcsőházban szintenkét 7 vagy 8 lakás van , s ez kb. 63-72 lakás. Ehhez 5 kuka nem igazán elég, ahogy a tények is igazolják.

 

Netünk még nincs, de a héten jönnek. A lépcsőházban a múlt héten kifüggesztett valaki egy "szívhezszóló" írást a jelenlegi szolgáltatóról, s ez nagyon megrémísztett. De aztán más vélemény is megjelent a lapon ( s régebben itt a topikban is ), úgyhogy most optimistán várom a bekötés napját, s az azt követő fejleményeket.

 

Ami elég bizarr, az a mélygarázs-ügy ! Vasárnap beszéltünk szomszédokkal, s kérdezték jártunk-e lent mostanában?! Hát, lementünk ! Az eső megtette hatását: a -3. és -2. közti feljárófordulóban a falból - szószerint !!! - folyt a víz, a mennyezetről meg nem is beszélek ! Az mind a három szinten folyt, hol jobban, hol kevésbé ! A -2.-on a feljáró meg teljesen át van ázva ! Szóval én már csak azt várom, mikor rogyik be az épület, s lesz a 9 emeletből 6 :-(( ! Elég szomorú, sőt aggasztó dolgok ezek !