lehell Creative Commons License 2004.10.18 0 0 65

Kedveseim!

 Nagyon jó kérdés, ha valaha végre, megvivjuk az utolsó szabadság - harcunkat, milyen magyar álom - államformába fogunk élni? Ahogy má kezdtek megismerni, mert nagyon fontos hogy tudjátok, ahol a kezdet ott a vége, fuss el véle? Na a magyar, azaz hogy FELTÁMADÁSI NAP JÖJJ ELŐ egy testvéri Mennyi álom - államot akarunk, akarhatunk? Na én onnan vagyok, de mivel nem csinálok csudákat, meg lentebb-e vagyok a bánáti béke hátsónál, nem jelenti, hogy hátulsóból nem lehet első? Talán Istenetek Országa benetek van, na mi egy nagyon is, igazságos Szülő - Uralmat, aki a Mennyekben az Ur, az lehet, na itt van a bibi, most minden másur, befarag a magyarokkal, mert nekünk eleve van Urunk, meg mindenki uralkodjon magán, s itt a Mennyek országa?

 Petőfinket, legalább megválaszthatták volna Cultura Minisztránsnak, s azt se feledjük, igenis azU.S.A. CONSTITUTIA MINTA a legjobban hasonlitana, mert nem e DESPOTA parancsolukat, legyen bármilyen királyság - cszarság, akartuk üket a fogasra felakasztani, s ami késik, nem mullik?

 Tallpra...