Bernardo_Cellini Creative Commons License 2004.10.13 0 0 285
Gyá, de rég jártam itt, helló mindenki. Sajnos most nem nagyon tudok írni semmiről, csak hogy scurty: végső soron én is megcsinálhatom a digitalizálást csak kicsit kontár vagyok még, de van video, dvd felvevő, gép, divx kódoló szal minden, csak kicsit körülményes, de mehet. Amúgy te vagy az "inverse.teteny.elte.hu"? Liar: naszóval a dolog úgy van, hogy klettának megvan a dvd, nem kell megrendelni és én másolom vagy aki éppen elkéri tőle de már nekem is megvan, szóval lahat tőlem is kérni. Kicsit el vagyok havazva, de megyeget. Akinek nem kell űber minőségben, az letöltheti a szerveremről elég durva sebességgel sajnos, főleg ha többen is vannak, asszem scurty is ezt csinálja, innen szedi a francia részeket. Szerinem a tar.hun nincs elég hely, meg copyrightos cuccokkal kivágnának minket, dehát próbálkozni lehet. A digitalizálás jó lenne, de én NEM tudom Keresztényi Becsület mélcímét, ha valaki igen, az írjon neki! Remélem neked menni fog! davlev: na levél ment, akkor majd szombaton elvileg találkozunk, ha minden jól megy akkor a "terror háza" környékén. Amúgy hát... az angol asszem már fent van scurty oldalán. Lehet hogy tévedek. De az én szerveremen biztos megvan. Na mindegy. Igyekszem szerezni cd-t hogy ki tudjam neked írni az összeset, de nem tom menni fog-e, mert pillanatnyilag iszonyú beteg vagyok. Azt is lehet hogy hozol majd és arra írom ki. Majd írok. Jajj megint akadozik a transzc. netvolnal lehet hogy nem fog látszódni a tördelés. Merde... Hát akkor minden jót. Bernardo Cellini voltam, ajánlom magam.