viricsi Creative Commons License 2004.10.07 0 0 312

Üdv Kerusz!

 

BArt.-s dolgozóként olvasva hozzászólásod,elszomorít hogy csak ennyi jön le neked belőlünk.Igen nagy tévedés az,hogy mi belesz.runk a munkánkba.Igenis az ÁPV.Rt.,a kormány és a nagy politika tükrét látod az arcunkon.Próbálj az én szememmel látni,az én fejemmel gondolkodni.Minek örüljek? Ha jól vettem ki a hozzászólásodból,te egy külsős vállalkozó vagy,aki a reptéren dolgozol,mert valamilyen pályázatot nyertél.És ez a mi nagy bajunk.A cég olyan munkákat is pályáztat,amit mi,tehát a saját belső munkatársi kapacitásával is könnyedén el tudna végeztetni.De nem teszi.Kiszervezi alólunk a munkát,majd csöndesen megszünteti az adott részleget.Tetszik vagy sem,a külső cégek a mi sírunkat ássák,ráadásul szerintem igen drágán.Ráadásul még azt sem mondhatom ők nekünk konkurencia lenne,mert mi tudomást sem szerzünk,a mi szakterületünket érintő pályázatokról.Érthetőbben fogalmazva:Minket senki nem kérdez meg,hogy az adott feladatot el tudnánk e végezni.Egyszer csak megjelenik a külső cég és végzi az én munkámat.És szerinted ehhez nekem aszisztálnom,mosolyognom kellene?Hát nem!

Az én számomra ez a bicskanyitogató.Meggyőződésem hogy reptér dolgozóinak többsége tisztességgel végzi a munkáját,mert SZERETIK Ferihegyet.

Azt viszont már igen sokszor megtapasztalhattuk,hogy széllel szemben nem lehet vizelni.

Szerény véleményem szerint,nem a reptér dolgozóin múlik az hogy milyen Ferihegy arca,én is leírtam már korábban: a reptér pont olyan mint az ország.

 

Üdvözlettel: viricsi

Előzmény: kerusz (309)