Marcsi66 Creative Commons License 2004.10.06 0 0 97
Szia RTH41! "Szégyelni"? áááá..... az elmúlt 16 (na jó egy évig pánikoltam miatta) év során megtanultam együtt élni a drága foltjaimmal. (akár egy hűséges férjjel). A tünet kiváltó oka természetesen anno nem csak a stressz volt. Amikor megszültem a lányom, akkor durrant be a bölcsességfogam és gyulladt be a mandulám. Ráadásul császárral szültem, ami után belázasodtam. Tehát volt rendesen provokáló faktor. De ez mind elmúlt, maradt a stressz (bizonyos okok miatt, de nem állandó jelleggel) és az akkor fellépő szóródások. Persze ezeket hamar tünetmentesítem, de a makacsak vagyis az izületen lévő plakkok nagyon ragaszkodnak hozzám. Na ezek miatt szeretnám kipróbálni a "csodaszert". A diprosalic-ot nem használom az arcomon. Hogyis mondtad.... munkahely váltás hmm... örülök, hogy 13 éve fix munkahelyem van, ki ad majd végkielégítést, ha ott hagyom? Férj váltás......., talán jó lenne, de nem tudom hová tenni. Vagyis csak még mérgesebb lenne a helyzet. Röviden ennyi. De tényleg jó, hogy bártan leírhatom, ami a szívemen..... Májkel bácsiban bízva Üdv: Marcsi
Előzmény: RTH41 (95)