Bateman Creative Commons License 2004.09.30 0 0 19
valahogy saját magam is megleptem azzal, hogy nem izgultam fel erre a dvd kiadásra. főleg úgy, mint marketing szakember figyeltem a kiadás körüli cécót. "...nem, még nem adjuk ki... úgy néz ki elöbb láthatják a rajongók, mint mi gondoltuk...igen lesz dvd kiadás,....igen még az utolsó rész elött hozzájuthatnak a rajongók..." na ekkor néztem nagyot, miért is? Az üzleti logika nem ezt diktálta volna. ez egy elkapkodott dolog, nem egy egészséges üzleti gondolkodást tükröz. Röviden, ami az én fejemben megfogalmazódott. " adjuk ki most, mert a rajongók nagyon várják, annak ellenére, hogy tele vagyunk munkával. lesz amilyen lesz, majd lesz egy másik kiadás, mivel a hatot úgy is ki adjuk együtt." Véleményt nem tudok mondani, mert nem láttam a lemezt, de ahogy olvasom a topikokat, egyáltalán nem sajnálom magam, hogy nem izgultam annyira érte. A special edition vhs díszdobozzal még elvagyok egy ideig. a magyar filmforgalmazók, meg igazán megrázhatnák magukat (eszpessöli INTERCOM) és kicsit figyelembe vehetnék már igazán a fogyasztók érdekeit is egy picit, de tényleg! első lépésben kirúghatnák az összes tarisznyás, műbölcsész-hallgató filmbuzi kamu szakembert, és végre üzleti gondolkású munkatársakat foglalkoztathatnának!!!!! Előre az igényesség felé!!!!!!