moncaberta Creative Commons License 2004.09.28 0 0 42

Sziasztok!

Látom itt az utánpótlás :-(

Nálunk még mindig tart a helyzet, bár vannak jobb és rosszabb napok. Talán lassan kinövi. Most kezd viszont kínlódni a fogzással... Ezt már a nagy is eljátszotta, hogy mire kinötte a hasfájását belekezdettt a fogzás-fájásába ..nem tudom melyik volt rosszabb. Szegény gyerekek..

Feelgood apuka!

Az enyém is rengeteget hízott az elején, 4 kilós volt 3 hetesen (3300-zal született), ez elég gyakori, bár inkább a kisebb súlyú (2500-3000) babákra jellemzö, de késöbb visszavesznek a gyarapodásból. Most már éppen csak meghízza a heti "minimumot". De akár ettöl is fájhat a pocakja, mármint, hogy túl sokat eszik. Nekem javasolták , hogy teáztassam két szoptatás között, ezt ugyan nem tartottam be, mert  biztos voltam benne, hogy 3-4 hetes gyerek , ha 2,5 óránként kér enni , akkor éhes, és az anyatejjel nemigen lehet túletetni, gondoltam, ha így marad, majd akkor. Persze pár hét alatt rendezödött ez az étvágy-dolog, szóval ilyen okból nem volt végül szükség a teára. De ha kap tápit is a baba, akkor doktornéni/bácsi meg tudja mondani, hogy mennyi az adagja, és azon felül úgy tudom, tényleg tea, hogy ne legyen túletetve a gyermek. Szerintem kérdezzétek meg

Mazsolaa,

mi a baj a cukros teával?