vami Creative Commons License 2004.09.24 0 0 83
Hali, ma voltam elozetes muszaki bejarason (nem atadas), melynek az volt a szerepe, hogy megnezve mostani allapotaban a lakast, segitsek a Harconnak abban, hogy a hianyossagokat potolni tudjak. Nos, voltak boven, tegnap raktak be az ajtokat, azokat meg be kell szabalyozni, a csempezes, szilozas meg nem teljesen komplett (mert ugye az ajtoknal meg illeszteni kell), meg par aprosag. Sajnon amit nagyon elszurtak, hogy burkolaskor nem vettek kezukbe a modositott tervrajzot, es igy az ajto sikjaba van a valtas a 2 helyseg kozott. Ugyhogy kell csinaltatniuk alkuszobot kromacelbol... Vegul is szerencsere asszony elfogadta ezt a modositast, ugyhogy ilyen lesz. Ami meg furi volt, hogy en vettem eszre, hogy hianyzik a futotest a furdoszobabol..) nem tunt fel nekik, hogy 1-el tobb van a raktarban.... de mind1, fel ora mulva mar hozta a melos, es elkezdtek felszerelni. Viszont ami para: Nekem olyan kertem van (50 nm terasszal), aminek az egyik fele srehen megy. tehat a kert ilyen meroleges szaru trapez alaku. Az egyik oldala (ahol a lakasbol- teraszbol kilepek) az 7,2 m mig a szembe levo oldal a keritesnel 8,5 m ha jol emlekszem.... Sajnos a kerteszek nem igy tettek le az elvalaszto tujakat, a Harcon pedig azt mondta, hogy mivel ok ilyen kertrendezesi tervet kaptak, ezert nekik ez nem faj, majd mikor veszem at a lakast, harcoljak a beruhazoval (Mega Buildings)... szoval ez nem jo. Ahogy neztem, a szomszedom is igy jart.... ugyhogy haho I ep. Fsz 2!!! rosszul van kituzve a kerted. Igazabol nem fajna az egesz dolog, ha nem egy 50 nm-es kertrol beszelnenk, amirt 1.5 M -et fizettem volna. verocen vettunk egy telket, 1600 nm, az is !.6 M volt, na ott nem erdekel, hogy a telekbol a szomszed idonkent 10 m -es savban lekaszalja az en fuvemet (inkabb vadviragos ret ;) is. Osszesegeben meg kell jegyeznem, hogy rendkivul elegedett vagyok. Sztem szep a komuves munka, hatarozottan igenyes munka benyomasat kelti az egesz lakas. Ha kijavulnak az aprosagok (amire van remeny, mert azonnal hozzalatott v. 5 munkas (csempes, vizvezetek szerelo, elektromos szaki, gaz cso festo....)) szoval elegedett Harcon altal epitett lakasvasarlo leszek. Tovabbra is szimpatikus, hogy ugyfelkent, vasarlokent bannak velem, es torekednek, hogy elegedett legyek. Aztan persze nezzuk meg, milyen hianyossagok jonnek ki 1 ev mulva :) tovabbi kellemes napot, udv vmi