Törölt nick Creative Commons License 2004.09.19 0 0 2441

Nem akarok kutyát mérgezni, ez csak egy hirtelen gondolat volt végsQ kétségbeesésemben. (tegnap majdnem újból nekemjött 3.szorra uaz a kutya, persze a gazdáik elQtt, akiknek hiába szól az ember, hogy vadított németjuhászt nem kéne mondjuk...) Feljelentést akarok tenni, csak nem bízom a sikerében, ha errQl tudtok vlmit, mik a lehetQségeim... Ha készítek egy fotót a szabálytalán sétáltatásról, azzal gondolom nem sokra megyek. Jó, hogy állatot nem lehet kínozni, de ha az ilyen gazdák ellen nem lehet semmit se tenni, mérgezni se legvégsQ esetben, akkor nem kéne egy szigorúbb ebrendelet?

Ja és mióta futok, 3 év, ami nem sok, vagy 10kutyával volt afférom, az egyik nekem is esett, szerencsére nem volt olyan erQs, és nagy, mint amennyire vad,( pedig megálltam.. Q vicsorgott, azt hittem nem lesz semmi, aztán mégis- kiszámíthatóság ugyebár:) ) el tudtam hárítani a harapását. Persze a gazda, aki oda se figyelt fel volt háborodva, hogy miért rúgtam egyet a kutyájába- 50 méterrQl nem is hittem, hogy több leesik neki.   ElQre is köszi a segítséget!