drksrfr Creative Commons License 2004.09.17 0 0 41
Szia Megatron! :))) Tök rég láttalak itt a fúrumon hol voltál ilyen sokáig? Már attól féltem valami bajod esett, manapság nem könnyű az élete annak akinek Nemzeti érzelmei vannak :(( Látom megint vitába bonyolódtál az Isten-telen Bátyjámmal, hányszor mondjam még, hogy nem érdemes Vele foglalkozni, sajnos az elmúlt hónapokban minden eddiginél jobban elfordult a hagyományos, Konzervatív értékrendtől, a haját is meg növesztette hosszúra és éjjel gyakran hallom hogy masztrubál, mert így hangosan szuszog :(( Látom a jövő zenéjével foglalkoztok, most erröl röviden csak azt tudnám mondani, hogy én remélem, hogy a jövőben mind nagyobb szerepet kapnak majd a múlt hagyományai, a Konzervatív értékek, én pl. nagyon szeretem most a Márió a harmónikás zenéjét, nem tudom ismered-e, ő a harmónikát, ezt a gyönyörű hangzású régi hangszert lopja vissza a modern zenébe, remélem hogy 2005-re már szinte csak ilyen zenekarok lesznek majd mint a Márió a harmónikás! (Bár én már inkább 2006-ot várom, ugye nem kell mondanom miért ;DD) (OFF Tényleg, nem tudja vki véletlenül, hol lehet jelentkezni a Magyar Jövő Csoportba? Kérdeztem ma a suliban de nem tudta senki, de az osztályomból is vannak még 2-en akik szeretnének jelentkezni ON)
Előzmény: Megatron (39)