Törölt nick Creative Commons License 2004.09.17 0 0 24
Szia Megatron, OFF, nah, először is megkérdezném az index fúrum széles nyilvánosságát: ki is volt az, aki hónapokon át távol volt a fúromtól, én vagy Megatron? Nah ugye, Megatron a helyes válasz, és megsúgom, azért volt távol, mert kórházban hevert, hónapokon át magatehetetlen volt, bénán vegetált, nővérkék mosdatták a lebénult, lesoványodott testét, több, mint fél évbe telt, mire újra megtanult járni, beszélni és írni (bár az írással még vannak nehézségei, ahogy azt összefüggéstelen, zagyva mondatai bizonyítják), miután olyan csúnyán megbüntettem őt a "Buddha-bár" című topicban történt piszkálódásai, szemtelenkedése miatt. Mi az, hogy mi a célom? Nem vagy Te egy kicsit paranoiás, barátocskám? Azt a Joí Visiót, amit írtál azt nem ismerem, én így ősszel, a szüreti mulatságok idején főleg vidám mulatós zenét hallgatok, de ez nem tartozik ide. ("Azér", ezt írtad, kihagytad a "t" betűt, bruhhhahahahaha, most még ezek után vegyelek komolyan Téged?) ON. Közben elgondolkoztam Pityer felhívásán, ez az impotencia-dolog talán ilyen áttételes, tehát arra gondoltak a szervezők, hogy bizonyos zenék hallgatása hibákat eredményezhet az emberi szervezet egyes funkcióiban, epilepsziát, migrént, vagy akár impotenciát is okozva - így van ez napjainkban, és IMHÓ így marad a jövőben, 2005-ben is, na persze ezt csak annak a kornak az emberei tudják majd igazolni :DD. Szóval, ha ilyen érdekes témák is terítékre kerülnek majd, akkor talán mégis részt veszek a konferencián, azt javaslom, legyél ott Te is, esetleg szóban is megvitathatjuk a nézeteltéréseinket egy sör mellett ott a Trafó Bárban. (Nagyon jól tették a Tisztelt Moderátorok, hogy kitiltották a balf*sz öcsémet a Kultúrából, dicséret illeti Őket ezért, sőt, a legjobb az lenne, ha az index valamennyi szegletéből kitiltanák őt, és az egész Univerzumból sem ártana kitiltani őt, bár nem tudom, van-e ekkora befolyásuk a Tisztelt Moderátoroknak, hogy ezt megtegyék)
Előzmény: Megatron (23)