Brutalis Harmonia Creative Commons License 2004.09.15 0 0 144

Sziasztok

 

Szeretem olvasni a topikot, gondoltam, most en is irok egyet.

 

Fajelmeletek: fajrol tenyleg nincs ertelme beszelni (Homo sapiens sapiensek lennenk mindahanyan, de meg a neanfervolgyiek is csak egy alfaj voltak, akikkel valszeg gond nelkul keveredhetnenk), de rasszokrol van. A gond az, hogy a kulonbseg felszini: testfelepites, borszin ilyen-olyan variacioja. Ami megijesztett, de komolyan, hogy a legutobb nem hungarista topikokban olvasgattam fejtegeteseket az egyes rasszok eltero szellemi kepessegeirol, hanem az antiszemita-zsido eszmecsere topikban... Ugy tunik, senki sem immunis a fajgyuloletre.

 

Csodafegyverek: az atombomban kivul tenyleg nem volt semmi, ami komoly hatast erhetett volna el. Az osszes nemet csodafegyver, meg ha tomegesen bevetheto allapotba is kerul, csak halogatni tudta volna a veget. (bar technologiailag forradalmiak voltak). A csodarepulok (Me-262, Me-163, stb) kizarolag a nappali bombazasokat nehezithettek volna meg, es akkor az amerikaiak is ratertek volna a szonyegbombazasra ejszaka. A V fegyverek pontatlanok voltak es nem robbantak akkorat, hogy az egesz tarsadalmat megrazo hatast erhettek volna el (nem tudtak mondjuk egy varost uvegge olvasztani, mint egyesek). A nemetek raadasul az egesz atombomba-izet holmi alsobbrendu zsido tudomanynak gondoltak, es csak keson kezdtek el foglalkozni vele. A japanok kemenyen dolgoztak az ugyon, de nekik meg uranjuk nem volt, es mindket tengeralattjarot elkaptak a szovetsegesek, amelyeken a nemetek kuldtek mindenfele cuccost, sugarhajtomutol kezdve hasadoanyagig. Ennek egy resze belekerult a hirosimai bombaba is...

Előzmény: Quadratus (137)