oktaclio Creative Commons License 2004.09.13 0 0 23
Üdv minden új arcnak!

Én voltam a crosspályán a Biggel, mondtam is az asszonynak, hogy figyuzza a Tenerét a sátor alatt, milyen jó kis gép!
Remélem hamarosan többen is idetalálnak, aztán itt meg tudjuk majd beszélni ügyes-bajos dolgainkat, meg a hétvégi programokat, illetve a közös esti sörözéseket...
Ami velem történt 7végén (a 10 éves osztálytalálkozóm leszámítva), hogy megvolt az idei első "esésem", ami földönfekvésként vagy porbanfetrengésként nevezhető meg inkább, igazi enduros körökben egy ilyen igazán mindennaposnak számít. Mély homokban akartam gázzal megfordulni, de az első, teljesen utcai mintázatú gumim nem fogta a homokot, és már nem bírtam 18,3 fokos szögben megtartani a Biget, ezért szolidaritást vállalva motorommal lefeküdtem én is a földre. Utána meg a röhögéstől nem bírtam felállítani egyedül... Pedig már tök büszke voltam magamra, hogy idén még abszolúte nem voltam közeli kontaktusba az anyafölddel. De ha évenként egy perec van előírva nekem is, örülök, hogy ennyivel letudtam.
No, írjatok minél többen minél többet, várjuk a tiroli túrabeszámolót is a srácoktól!
Üdv
Okta