Lord Sage
2004.09.10
|
|
0 0
225
|
semennyi időmet nem sikerült elrabolnod azzal, hogy tudatlan vagy :) Egyébként nem tudom honnan vetted, hogy lesz szezon, végig arról volt szó, hogy nem lesz, de ha minden nagyon jól összejön, akkor talán januártól. Na most mint szokás, semmi nem jön össze |
|