bucoka Creative Commons License 2004.09.01 0 0 3

Szia!

 

Én is ide járok, most kezdem a harmadik ciklust (vendéglátó szak).

Nos, az igazság az, hogy az iskolában bármiféle információt szerezni szinte lehetetlen. Mindenki mást mond (ha egyáltalán mond valamit).

A távoktatásos ügyfélszolgálaton alapvetően jóindulatúak, de van egy csaj (testes, vörös hajú - direkt nem írom le a nevét, pedig megérdemelné), agresszív, sokszor rosszindulatú, mindenkinek leordítja a haját, azt hiszi ő a világ közepe:)

Ezektől eltekintve, illetve attól, amit az előttem hozzászóló leírt, nem rossz a suli. Én alapvetően szeretek ide járni, tanultam már rengeteg hasznosat (persze fölöslegeset is:)), a lényeg, hogy ne próbálj meg semmit megkérdezni, elintézni, mert akkor idegrohamot fogsz kapni.:) Matekból nagyon javaslom a magántanárhoz járást (esetleg számvitelből és statisztikából is). Amire még érdemes felkészülnöd, hogy minden tantárgyból házi dolgozatot kell leadni, ez a feltétele a vizsgára jelentkezésnek. A társakról való másolást sokszor kiszúrják, de időnként sikerülhet.

 

Egyébként a távoktatásos internetes oldalon is van egy fórum, oda is írjál bátran.:)

 

 

Üdv és jó tanulást

Bucóka